Kalkulacja szkód po wypadkach na terenie Niemiec

Działająca na terenie całych Niemiec siec rzeczoznawców samochodowych MOTOEXPERT,  z centralą w Norymberdze, od wielu lat zajmuje się kalkulacją szkód samochodów uszkodzonych na skutek wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec. Dzięki współpracy z polskojęzycznymi ekspertami obecnie pomagają również coraz większej liczbie Polsków poszkodowanych nie z ich winy w wypadkach lub kolizjach samochodowych na terenie Niemiec.

Co nam daje kalkulacja szkód bezpośrednio po wypadku  jeszcze na terenie Niemiec

Niewielu naszych obywateli zdaje sobie sprawę że istnieje możliwość skorzystania z pomocy polskojęzycznego rzeczoznawcy samochodowego bezpośrednio po wypadku jeszcze na terenie Niemiec, bez konieczności uciążliwego i czasochłonnego transportowania uszkodzonego, w skutek wypadku lub kolizji samochodowej samochodu, do Polski.

Możemy jeszcze na terenie Niemiec rozpocząć proces naprawy naszego uszkodzonego samochodu i zlecić wykonanie kalkulacji szkód polskojęzycznemu rzeczoznawcy samochodowemu sieci MOTOEXPERT. Możemy dzięki temu wiele skorzystać. Po pierwsze unikniemy bariery językowej jeżeli w sposób niewystarczający znamy język niemiecki, po drugie  zaoszczędzimy czas i nie będziemy musieli przewozić nasz uszkodzony samochód do Polski, ponadto możemy mieć pewność, że wykonana przez rzeczoznawcę samochodowego sieci MOTOEXPERT kalkulacja szkód będzie dokonana w sposób niezmiernie dokładny , ponieważ eksperci sieci MOTOEXPERT dzięki długoletniemu doświadczeniu kalkulacje szkód dokonują w sposób bardzo dokładny i staranny oraz bez  stronniczy, ponieważ rzeczoznawcy samochodowi sieci MOTOEXPERT nie są związani żadnym towarzystwem ubezpieczeniowym.  

Warto zwrócić uwagę na fakt iż dokonana na terenie Niemiec kalkulacja szkód, również dla obywateli Polski, jest dokonana i wyliczana zgodnie z niemieckim prawem i wg niemieckich stawek co jest niewątpliwie korzystne dla obywateli naszego kraju ulegającym nie z ich winy wypadkom lub kolizjom samochodowym na terenie Niemiec.

Kalkulacja szkód wykonana przez niezależnego i bez stronniczego rzeczoznawcę samochodowego z  działającej na terenie całych Niemiec sieci MOTOEXPERT jest dokładna i zawiera wszystkie możliwe elementy ponadto stanie się podstawą do wypłaty możliwie najwyższego odszkodowania za straty powstałe w wyniku wypadku lub kolizji samochodowej na terenie Niemiec.   

Zadzwoń